Центр дитячої та юнацької творчості відділу освіти Світловодської райдержадміністрації

Наші досягнення

Євроклуб "Соняшник" був нагороджений Дипломом за зайняте ІІ місце в обласному конкурсі до Дня Європи в Україні «Єврофест-2014» у номінації світлини: «Європейське обличчя мого краю». В обласному конкурсі проектів «Крокуємо до Європи», Амбросов Олесь –член Євроклубу зайняв  І місце з дослідницьким проектом  присвяченому

200 - річчю з дня народження Т.Г. Шевченка.  У  Всеукраїнському заочному фестивалі до «Дня Землі» гурток « Євроклуб Соняшник» Глинської ЗШ І-ІІІ ступенів став абсолютним переможцем всіх номінаціях.

05лютого 2014 рокуу – керівника  гуртка «Файл» Світловодського районного центру дитячої та юнацької творчостіпри  Григорівській ЗШ І-ІІІ ступенів.

На підставі рішення журі Всеукраїнського конкурсу, наказу НЕНЦ від11.03.2014 p. № 18 м. Київ  про підсумки видавничої продукції в рамках Позашкільних педагогічних читань-виставки з питань позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму, нагороджений  грамотою за зайняте  І  місце у номінації «Інновації у формуванні фахових компетенцій» педагогів»,Молчанова Альона Миколаївна  посіли ІІ місце.

Згідно положення про Всеукраїнському конкурс « До чистих джерел»,  учні В.Скельовської ЗШ І-ІІ ст. на протязі року вели дослідження річки Обломіївка. Презентація цього проекту стала однією  з кращих в обласному етапі, де діти вибороли ІІ місце серед учнівської молоді Кіровоградщини.кер Палярус А.С та Федорус О.М)

Переможцем обласного конкурсу на кращі методичні розробки з початково-технічного профілю науково-технічного напрямку у номінації «Початково-технічне моделювання» визнано керівника гуртка ЦДЮТ при Григорівській ЗШ І-ІІІ ст.(кер. Щербина В.В.)при В.Андрусівській ЗШ І-ІІІ ст.  стали переможцями та зайняли І і ІІ місце в обласному дитячому конкурсі прикладного мистецтва «Зимові етюди»

Учень гуртка художня обробка деревини  Полтавець Олекій Павлівської ЗШ І-ІІІ ступенів(Кер. - учитель початкових класів  Деревянченко  Тетяна  Семенівна)

Вагомих внесків у скарбничка досягнень рідного краю принесли учні Федірківського НВКкер.  О.А.Ластобеженко.  та учнівський  колектив7 класу).

-   ІІ  місце в номінації  соціальний проект «Наш любий однокласник»

кер. Стукало Сергій Володимирович та режисер Пащенко Олег Анатолійович ) зайняли  ІІІ місце в обласних юнацьких змаганнях в  м. Кіровограді